گزیــــده اخبــــار
صفحه اصلی/ مصوبات/صورتجلسه مورخ97/06/17 /
شماره مصوبه : 135
تعداد
97/06/17
صورتجلسه مورخ97/06/17
صورتجلسه مورخ97/06/17

صورتجلسه فوق العاده  شوراي اسلامي شهر بابل

نوع جلسه : جلسه فوق العاده شورا          رياست جلسه :  فرامرز ابوالحسنی           شماره جلسه :  37 /97/5/ش         صفحه : 1

            شروع : 22   خاتمه : 24                         تاريخ : 97/06/17      (شنبه )  محل تشکيل جلسه :    شوراي اسلامي شهر بابل

 

در پی هماهنگی به عمل آمده با اعضا محترم شورا ، جلسه فوق العاده  شورای اسلامی شهربابل در تاریخ 17/06/97 روز شنبه رأس ساعت 21 با حضور ولیزاده فرماندار ویژه شهرستان بابل و آقای زاهد پاشا معاون محترم فرماندار ؛ رئیس  و اعضای محترم شورا ؛ با تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید  در سالن جلسات شورا برگزار گردید .

 در ابتدای جلسه حاج آقا ابوالحسنی  ، ریاست محترم شورا ی اسلامی شهر بابل ضمن عرض سلام و خیر مقدم  به اعضای جدید شورا آقایان:
1
- غفار آری 2- حسن احمدزاده عالمی3- جعفر واثقی 4- مهدی پورچالی آرزوی توفق کرد  و بتوانند در راستای خدمات بیشتر برای شهروندان محترم موفق باشند. و در ادامه جلسه مراسم تحلیف آقایان اعضای جدید برگزار گردید.

و در ادامه جلسه معاون محترم استاندار و فرماندار ویژه شهرستان بابل ضمن خیر مقدم به اعضای جدید نهاد شورا را  که بر گرفته از آراء مردم داشته و آنچه که برای اعضا شورا باید مدنظر قرار بگیرد و مهم باشد خدمت صادقانه بدور از دخالت انگیزه های سیاسی است . متأسفانه بعضاً منافع و منفعت شخصی در روند اجرایی و نظارتی وظایف شورا مشاهده می گردد که این مهم بزرگترین چالش و آسیب برای کار جمعی است . امیدوارم اعضای
 علی البدل که امشب با استعفای اعضای قبلی جایگزین شدند این اصل توجه و عنایت لازم را داشته باشند قطعاً بنده بعنوان نماینده دولت در شهرستان از اقدامات جمعی و تیمی سالم و صادقانه بدور ار تعبات حزبی حمایت خواهم کرد.

«درپایان جلسه با ذکر صلوات بر محمد و آل محمد ودعا برای تعجل در فرج آقا امام زمان (عج ) خاتمه یافت »