گزیــــده اخبــــار
صفحه اصلی/ مصوبات/صورتجلسه مورخ96/11/11/
شماره مصوبه : 89
تعداد
96/11/11
صورتجلسه مورخ96/11/11
صورتجلسه مورخ96/11/11

 

صورتجلسه اصلي شوراي اسلامي شهر بابل

نوع جلسه : فوق العاده         رياست جلسه : رجب ملائی رئیسی           شماره جلسه :  44 /96/5/ش         صفحه : 1

            شروع : 30/16   خاتمه : 20                         تاريخ :  96/11/11                  محل تشکيل جلسه :شوراي اسلامي شهر بابل

 

  مدعوين جلسه: معاون فنی  و  مسئول مالی ، اصناف و درآمد شهرداری        غائبین :  جواد بیژنی ، محمد رضا شافعیان

 

در پی هماهنگی از قبل  جلسه فوق العاده شورای اسلامی شهر بابل در روز چهار شنبه مورخه  11/11/96 رأس ساعت 30/16 در سالن جلسات با تلاوتی آیاتی چند از کلام الله مجید با حضور اعضای محترم شورا برگزار گردیده است . در ابتدای جلسه آقای مهندس ملایی رئیسی ، رئیس شورا ضمن عرض سلام و خیرمقدم به اعضا محترم  و عرض تسلیت به مناسب شهادت حضرت فاطمه الزهرا (سلام الله علیها ) به روایتی و دهه اول فاطمیه و گرامیداشت دهه مبارک فجر و یاد و خاطره امام شهیدان و شهدا والامقام  ، در نطق قبل ازدستور کار جلسه  که در خصوص چگونگی بررسی  تعرفه عوارضی  97   و پیشنهاد های ارائه شده از سوی شهرداری مطالبی را بیان داشتند  . ایشان بحث تعرفه عوارضی پیشنهادی از سوی شهرداری را مهم عنوان نمودند و از اعضای شورا خواستند موضوع  و بندهای  تعرفه  را در این جلسه  به طور دقیق  بررسی نمایند و نظرات خود را بیان کنند .

سپس هر یک از اعضا محترم  شورا در خصوص  تعرفه عوارضی ارائه شده از سوی شهرداری  نقطه نظرات خودشان را بیان نمودند.

               و  بعد از بحث و بررسی وتبادل نظر  و  پیشنهادهای ارائه شده از سوی اعضا شورا  و اتخاذ تصمیم در خصوص نامه های   مطروحه     

             مواردی به شرح ذیل مصوب گردید :

44 : بند 1 –  با توجه به پیشنهاد تعرفه عوارضی مربوط به سال 97 از سوی شهرداری و بررسی موضوع در صحن شورا ، موضوع تعرفه عوارضی که به نحوی بودجه شهرداری را رقم می زند بعد از بحث و کنکاش در خصوص آیتم های تعرفه ، بتصویب رسید.

44: بند2-نامه شماره 9408/13  مورخ 11/11/96 شهرداری بابل با عنایت به درخواست رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرستان بابل در خصوص درخواست مساعدت مالی ، این شهرداری در نظر دارد با توجه به اینکه آن شورا متولی برگزاری مراسمات مختلف ملی مذهبی در سطح شهرستان می باشد نسبت به پرداخت مبلغ پنجاه میلیون ریال از ردیف 41701 خدمات شهری در وجه شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرستان بابل اقدام نماید. در جلسه مطرح: موافقت گردید.

44:بند3-  نامه شماره 9290/13 مورخ 8/11/96 شهرداری بابل در اجرای بند 22 صورتجلسه مورخ 22/7/96  ستاد برگزاری دعای ندبه شهرستان با عنایت به نامه مدیر اجرایی هیأت رزمندگان شهرستان بابل در خصوص  درخواست مساعدت مالی جهت پرداخت
 بدهی های مربوط به این مراسم ، این شهرداری در نظر دارد با توجه به برگزاری مراسم باشکوه دعای ندبه در این شهرستان در مورخ 28/7/96 ، مبلغ چهل میلیون ریال از ردیف اعتباری 41702 بابت پرداخت هزینه های این مراسم در وجه هیأت رزمندگان اسلام شهرستان بابل پرداخت نماید.
درجلسه مطرح: با پیشنهاد شهرداری موافقت گردید.

 

«در پایان جلسه با ذکر صلوات بر محمد و آل محمد خاتمه یافت»