گزیــــده اخبــــار
صفحه اصلی/ اخبار/برپایی غرفه شهرستان بابل در یازدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری تهران /
کد محتوا : 485
تعداد
2018-01-28 08:31:58
برپایی غرفه شهرستان بابل در یازدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری تهران

برپایی غرفه شهرستان  بابل در  یازدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری تهران 

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر بابل :غرفه گردشگری وصنایع دستی شهرستان بابل باهمت شورای اسلامی شهر وشهرداری بابل به مدت سه روز در نمایشگاه بین المللی تهران برپا گردید در روز اول برپایی این نمایشگاه رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر بابل به همراه فرماندار و شهردار این شهر از یازدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری تهران و غرفه های آن  بازدید نموده وبا حضور در غرفه شهرستان بابل میزبان علاقه مندان صنعت گردشگری وصنایع دستی بودند.
 در حاشیه این بازدید اعضای شورای اسلامی شهر بابل به اتفاق دکتر نجفی و فرماندار و شهردار بابل با مهندس کشاورزیان معاون وزیر راه و رئیس سازمان راهداری کشور دیدار کردند.
 در این دیدار در خصوص راههای درجه یک شهرستان ،تکمیل کنارگذر جنوبی و همچنین کمربندی شرقی و ورودی شهر بابل (آمل -موزیرج ) گفتگو شد ومسئولین شهرستان بابل  درخواست‌های خود را به مهندس کشاورزیان معاون وزیر راه و رئیس سازمان راهداری کشوراعلام نمودند.

گفتنی است در ادامه برگزاری این نمایشگاه  مدیریت فرهنگی شهرداری بابل با حمایت شورای اسلامی شهر کتاب مصورِ بابل، سرزمین رویاهای آبی  را با آثار ۲۲ عکاس از بابل  را منتشر کرد.