گزیــــده اخبــــار
صفحه اصلی/ اخبار/پنجمین جشنواره ملی گل و گیاه در بابل برگزار می شود/
کد محتوا : 488
تعداد
2018-01-31 10:16:02
پنجمین جشنواره ملی گل و گیاه در بابل برگزار می شود

پنجمین جشنواره ملی گل و گیاه در بابل برگزار می شود

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر بابل:پنجمین جشنواره ملی گل و گیاه اسفندماه امسال به میزبانی شهرداری وشورای اسلامی شهر بابل برگزار می شود.

مهندس کبود فیروزجایی  شهردار بابل، در خصوص برگزاری پنجمین جشنواره ملی گل ‌وگیاه در بابل اظهار داشت: آیین افتتاح این جشنواره دوم اسفندماه با حضور مدیران ارشد مازندران برگزار خواهد شد.

 وی افزود: پنجمین جشنواره گل‌ وگیاه از تاریخ 2 الی  5  اسفندماه در پارک نوشیروانی بابل برپا می باشد و بازدید برای مردم استان مازندران و دیگر استان ها آزاد است.

شهردار بابل در خصوص شرکت کنندگان نمایشگاه نیز تصریح کرد: در این جشنواره بیش از  100تولید کننده، عرضه کننده، کارشناس و متخصص گل ‌وگیاه از سراسرکشورحضور خواهند داشت.

کبودفیروزجایی هدف اصلی برگزاری جشنواره را علاوه بر ایجاد فرصتی مناسب جهت دستیابی به اصل نشاط و شادابی موثر در جامعه در آستانه بهار، ترویج ارتباط موثر تولید کنندگان و مخاطبان که عموم مردم می باشند، ذکر کرد.

وی بیان داشت: شهرداری و سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهرداری بابل در برگزاری این جشنواره به دنبال مبانی علمی نگهداری از گل و گیاه و پرورش آن می باشند و این مهم را جزو رسالت اصلی خود دانسته لذا در این راستا سمپوزیوم علمی، آموزشی جشنواره را نیز در اردیبهشت 1397 در بابل میزبانی می نمایند.