گزیــــده اخبــــار
صفحه اصلی/ اخبار/آموزشگاه فنی وحرفه ای انارستان بابل با حضور اعضای شورای اسلامی شهر بابل افتتاح شد/
کد محتوا : 496
تعداد
2018-02-07 09:55:05
آموزشگاه فنی وحرفه ای انارستان بابل با حضور اعضای شورای اسلامی شهر بابل افتتاح شد

آموزشگاه فنی وحرفه ای انارستان بابل با حضور اعضای شورای اسلامی شهر بابل افتتاح شد

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر بابل :با حضور اعضای شورای اسلامی شهر بابل ، فرماندار و رؤسای ادارات  آموزشگاه فنی و حرفه ای انارستان افتتاح شد.

دکتر سیف‌الرضا شهابی عضو شورای اسلامی شهر بابل  در مراسم افتتاح آموزشگاه فنی و حرفه‌ای انارستان بابل  ضمن تبریک ایام الله  دهه فجربیان داشت: چنین اقداماتی  در جامعه سبب رشد فرهنگی، هنری و اقتصادی در جامعه می‌شود و می‌تواند زمینه توسعه صادرات را فراهم کند.
وی بیان داشت: انتظار داریم شاهد افزایش چنین مراکزی به جای مراکز دانشگاهی باشیم
عضو شورای اسلامی شهر بابل افزود: امیدواریم با توجه به شاخه‌های فنی و هنری زمینه توسعه و رونق تولیدات هنری و بکارگیری آن در صنعت فراهم شود زیرا مدرک‌گرایی سبب تورم در کشور است.
مهندس جواد بیژنی عضو دیگر شورای شهر بابل نیز اظهار کرد: جامعه به مدرک‌زدگی مبتلا شده و فرزندان ما از ابتدا به دنبال مدرک هستند.
جواد بیژنی با اشاره به اینکه از فعالان هنری حمایت می‌کنیم، افزود: باید در کنار تولیدات هنری برای عرضه و خریداری تولیدات هم برنامه‌ریزی کرد که نیاز است در کنار آموزش فنی بازاریابی هم انجام شود تا سلیقه بازار شناسایی و زمینه صنعتی کردن تولیدات فراهم شود.
وی با اشاره به اینکه امیدواریم دلزدگی مدرک‌گرایان شامل حال تولیدات هنری نشود، تصریح کرد: با وجود چنین هنرمندانی در بابل قابلیت بازارچه متمرکز را دارد تا هم شهروندان جذب این بازارها شوند و هم جذب توریست داشته باشیم.