گزیــــده اخبــــار
صفحه اصلی/ اخبار/مشکلات یکی از بزرگترین محله های شهر بابل واکاوی شد./
کد محتوا : 513
تعداد
2018-03-10 09:15:41
مشکلات یکی از بزرگترین محله های شهر بابل واکاوی شد.

مشکلات یکی از بزرگترین محله های شهر بابل واکاوی شد.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر بابل:  در ادامه روند بازديد های محله های سطح شهر  رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر بابل بهمراه شهردار ، معاونین و مدیران شهرداری, دوشنبه ۱۴ اسفند ۹۶ با اهالي محترم محله ي #كتي_غربي در راستاي رفع معضلات و مشكلات مردم اين محله دیدار کردند.

شهردار بابل در حاشیه این نشست که در مسجد محله کتی غربی بابل برگزار شد خاطرنشان ساخت : شهرداری و اعضای شورای اسلامی شهر بابل با حضور مستمر در محله های بابل بسیار علاقمند هستند تا از نزدیک با مشکلات شهروندان آشنا  و نسبت به رفع این مشکلات تصمیمات لازم اتخاذ شود.

امروز توسعه متوازن شهری یکی از سیاستهای کلانی است که شهرداری بابل نسبت به تحقق آن برنامه دارد و بسیار جدی  است.

شهروندان تردیدی نداشته باشند که شهرداری بابل و اعضای محترم شورای اسلامی شهر بابل با حضور در تمامی محلات بابل بخشی از مشکلات پیش روی این عزیزان را مرتفع خواهند کرد.  

اینکه خودمان تصمیم گرفتیم بدون دعوت از سوی شهروندان در محلات شهر بابل حضور یابیم نشان دهنده آن است که شهرداری نسبت به حل مشکلات شهروندان بسیار  مصمم است.

به هیچ عنوان اجازه نخواهیم داد مشکلات مالی مانع خدمت رسانی شهرداری به شهروندان شود بلکه براساس اولویت های تعیین شده با شتاب خدمات مطلوبی به شهروندان ارائه خواهیم کرد. 

ما معتقدیم با اتحاد و همدلی می توانیم به دستاوردهای بزرگی در زمینه خدمت رسانی به شهروندان بدست آوریم و در مسیری گام برداریم که مشکلات شهروندان در محله های مختلف مرتفع شود. 

بعد از اینکه در محلات حضور یافته و مشکلات را رصد کرده ایم بلافاصله کارگروه تشکیل می شود و براساس اولویت های محله اقدامات عملیاتی و اجرایی برای حل مشکلات اتخاذ می شود. 

خوشبختانه در حال حاضر طرح های خوبی در شهر بابل در حال انجام می باشد که ساماندهی ورودی شهر بابل در منطقه موزیرج یکی از این طرح های خوب است. 

همچنین برای ساماندهی ورودی شرق بابل از میدان کشوری تا میدان هادی نوروزی اعتبار قابل توجهی تخصیص یافته است که بعد از تعطیلات نوروزی عملیات اجرایی این طرح آغاز خواهد شد. 

محله کتی غربی بابل یکی از محلات بزرگ و تاثیرگذار شهر میباشدو شهروندان ساکن در این محله بدانند که ما برای حل مشکلات آنان در این مکان حضور یافته ایم و در آینده نزدیک آنان شاهد خواهند بود که اقدامات اثر گذاری بنا به اولویت های این محله از سوی شهرداری انجام می گیرد.