گزیــــده اخبــــار
صفحه اصلی/ اخبار/سیزدهم فروردین روز طبیعت و استقبال چشمگیر و بینظیر هموطنان از پارک جنگلی بابلکنار( بزچفت )/
کد محتوا : 521
تعداد
2018-04-09 09:58:29
سیزدهم فروردین روز طبیعت و استقبال چشمگیر و بینظیر هموطنان از پارک جنگلی بابلکنار( بزچفت )

سیزدهم فروردین روز طبیعت و استقبال چشمگیر و بینظیر هموطنان از پارک جنگلی بابلکنار( بزچفت )

جناب آقای مهدی کاشی: ضمن عرض خیرمقدم و آرزوی سلامتی برای همه هموطنان عزیز و مسافرین گرانقدر، امیدوارم ساعات و ایام خوشی را در شهر #بهارنارنج بابل، در این ایام سپری کرده باشید. 
آماده سازی و بهسازی مجموعه بزرگ و زیبای بزچفت حاصل تلاش شبانه روزی همکاران بنده در سازمان سیمامنظر و فضای سبز #شهرداری_بابل بوده که از همینجا کمال تقدیر و تشکر خود را در اینخصوص ابراز میدارم.
 با توجه به استقبال هموطنان عزیز و حضور گسترده این عزیزان در این مکان زیبا، طی جلسات هماهنگی با مسئولین محترم شهرستانی، مقرر گردید که عزیزان زحمتکش نیروی انتظامی شهرستان، هلال_احمر، آتشنشانی و نیروهای خدوم خدماتی جهت ارائه هرچه بهتر خدمات به مسافرین عزیز در محل حضور یابند، که بنده دست این عزیزان را به مهر فشرده و کمال تشکر و قدردانی خود را از این عزیزان و بزرگواران که جهت آسایش و آرامش هموطنان بدور از خانواده خود در این مکان حضور یافته اند اعلام میدارم و برایشان سلامتی و طول عمر آرزو دارم.
در پایان از همه همکاران خود در #شورای اسلامی #شهر، #شهردار محترم و #معاونین محترمشان و همه عزیزانی که به نوعی در این ایام محیط و ایام مفرحی را برای هموطنان عزیزمان مهیا نمودند کمال تشکر را دارم.

تندرست ،شاد و بهروز باشید.

۱۳ فروردین ۱۳۹۷ خورشیدی
پارک جنگلی بابلکنار ( بزچفت )