گزیــــده اخبــــار
صفحه اصلی/ اخبار/شوراها نقش بسزایی در تداوم وپیشرفت نظام انقلاب اسلامی دارند/
کد محتوا : 535
تعداد
2018-04-30 08:49:20
شوراها نقش بسزایی در تداوم وپیشرفت نظام انقلاب اسلامی دارند

شوراها نقش بسزایی در تداوم وپیشرفت نظام انقلاب اسلامی دارند

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر بابل: دهم اردیبهشت ماه در تقویم نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران به عنوان روز شوراها نام گذاری شده است .بی شک همراهی، حضور و مشارکت گسترده مردم یکی از پایه های اصلی تحقق انقلاب اسلامی و عاملی اساسی در استمرار آن بوده و هست و شوراها نیز با دارا بودن ماهیتی مردمی و نشأت گرفته از آرای مردم ، می توانند نقش بسزایی در  تداوم و پیشرفت حرکت رو به رشد این نظام الهی و مردمی داشته باشند .

اهمیت شوراها و نقش آنها در نظارت امور شهری و روستایی انکار ناپذیر است. یکی از مهم ترین اهداف شوراها پیشبرد سریع برنامه های اجتماعی، اقتصادی، عمرانی، بهداشتی، آموزشی و سایر امور رفاهی است که با همکاری مردم و نخبگان امکان پذیر میشود و امید است در سالی که رهبر فرزانه انقلاب آن را سال حمایت از کالای ایرانی نام گذاری نمودند، همه اعضای محترم شوراهای اسلامی تمام تلاش خود را در تحقق اهداف شعار امسال قرار دهند تا سرباز مطیع ولایت باشند.

با امید به اینکه به حول و قوه الهی و همت عالی مردم و مسئولین روز به روز این نهاد، بالنده تر و با تجربه تر از پیش در جهت ارائه « خدمت خالصانه و بی منت » و تصمیم گیری در حوزه وظایف و اختیارات خود بر اساس آیه شریف « وَالَّذِینَ اسْتَجَابُوا لِرَبِّهِمْ وَأَقَامُوا الصَّلَاةَ وَأَمْرُهُمْ شُورَی بَیْنَهُمْ وَمِمَّا رَزَقْنَاهُمْ یُنفِقُونَ » گام بردارند