گزیــــده اخبــــار
صفحه اصلی/ اخبار/ششمین جلسه شورای اسلامی شهر بابل برگزار شد./
کد محتوا : 536
تعداد
2018-05-05 10:30:46
ششمین جلسه شورای اسلامی شهر بابل برگزار شد.


ششمین جلسه شورای اسلامی شهر بابل برگزار شد.

 به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهربابل ششمین جلسه رسمی شورای عاشورا در سال ۹۷ با ریاست مهندس ملایی و حضور اعضا در سالن جلسات شورا برگزار شد 

در ابتدای جلسه 

مهندس ملایی :ضمن تبریک اعیاد شعبانیه و روز کار و کارگر و هفته معلم بیان داشت: با توجه به مناسبتهای شادی که در این ماه داشتیم اما یک اتفاق کام بابلیها را تلخ کرد شادی و امیدی که در میان مردم شریف بابل ایجاد شده بود با شوکی که وارد گردید ازبین رفت  عدم راهیابی تیم خونه به خونه به لیگ برتر با رفتارهای غیر اخلاقی صورت گرفت که قابل پیگیری است چرا که موجب نگرانی مردم یک شهر شده است  
شورای شهر بابل در جهت حمایت از تیم خونه به خونه و حق طلبی این تیم اعلام موضع می نماید امیدوارم دست اندرکاران همت گمارند واین موضوع را پیگیری کنند .

سید مهدی تاجداران :
با توجه به ایام ولادت ائمه اطهار در ماه شعبان نتیجه  می‌گیریم که بدون ولایت ائمه عبادت بعد از آن قابل قبول نخواهد بود .
امید همه شیعیان است که با ظهور حضرت مهدی(عج) از دین الهی واقعی  رونمایی شود و حق وعدالت چهره واقعی خود را نشان دهد.
بنا به هر دلیلی در بازی های حرفه ای نگاه تجاری وجود دارداما  این به بدین معنا نیست که حق دیگران پایمال شود.
از مالک و مدیریت باشگاه، بازیکنان تیم خونه به خونه و به ویژه تماشاگران که جانانه تا آخرین لحظه از تیم خود حمایت کردند تشکر می‌کنیم و می‌گوییم این یک تجربه شدتا چهره واقعی ورزش را بشناسیم همانطور که  مردان اول فوتبال ایران علی پروین _دایی و کریمی پیش از اینها دنیای کثیف فوتبال را برملا کرده بودند امیدواریم فدراسیون فوتبال فکری برای  این موضوع داشته باشد.

دکترشهابی
 با توجه به اینکه مسابقه اخر خونه به خونه  نتیجه دلخواه ای نداشت نشان داد  که مافیای فوتبال علاوه بر این که در کل دنیا حاکم است متأسفانه کشور ما نیز دچار این مافیا شده است.
به  آن مجری کوتوله ورزشی که در  برنامه خود بابل را بعنوان یک شهر کوچک نام برد باید بگویم آقای مجری قبل از انقلاب تا زمان انقلاب  چهار نفر وارد المپیک شدند که از این میان دو ورزشکار طلای المپیک بابلی بودند 
پس بابل شهر کوچکی نیست این شمایید که کوچکید وشهر بزرگ بابل را با وجود بزرگانی چون امامعلی حبیبی و دیگر ورزشکاران کوچک می بینید این حرکت شماهم نشانی از مافیای ورزشی کشور است .
از بازیکنان مدیریت و کادر فنی وبازیکنان و هواداران تیم تشکر می نماییم

مهندس شافعیان: 
خدمت مجری برنامه ورزشی که جاهلانه و بدون اطلاع اصطلاح کوچک را برای بابل به کار برد باید عرض نمایم کوچک های با اصیل و باریشه و با اصالت منش بزرگی  دارند.
بزرگی به وسعت فیزیکی و جغرافیایی  نیست 
اقای مجری چقدر مردان بزرگ بابل را می شناسید 
بزرگ مردان بابلی هستند که در والیبال وبسکتبال وپینگ پنک افتخار افرینی کردند بابل  ورزشکاران بزرگی دارد شما بسیار جاهلانه و بی اخلاق عمل نمودید.
 جناب آقای مجری ایا از شاخصه های علمی ،دینی، هنری، ورزشی و از همه مهمتر شهدای بابل که اکنون شما بر سر سفره شان  نشسته ایداطلاع دارید؟؟؟
آقای مجری شما باید از مردم بابل عذرخواهی کنید
 اگر فوتبال عرب کثیف است ماهم این رفتار کثیف را در فوتبال ایران و بازی خونه به خونه دیده ایم. 
 بازیکنان خونه به خونه با تمام وجود و با انگیزه استقامت کردند تیم ما بهترین  تیم بود.

مهندس مقیمی
اقای مجری  که شهر بابل را کوچک نام بردید واز نظر فوتبال ریشه دار ندانستید بنده به عنوان عضوی از خانواده بزرگ شهر بابل می گویم  زمانی که در استان مازندران تیم فوتبال وجود نداشت تنها دو تیم در سطح کشور خودنمایی می کردند که یکی شموشک نوشهر و دیگری دریای بابل بود .
شما گفتید فوتبال بابل ریشه‌دار نیست و سرمایه داریست  اما سخت در اشتباهید آن زمانی که اقای اسبویی وپیروز جغتاپور ومهران رجبی از پیشکسوتان فوتبال بابل، به تیم ملی راه یافتندشما بیاد ندارید چون در دنیا نبودید سن شما به این  اندازه  نیست که بزرگ مردان بابل را بشناسید .
باتمام احترامی که برای شهروندان قایمشهری قائلم  به مردم قائمشهر بابت راهیابی  تیم نساجی تهران به لیگ برتر تبریک می گویم به این دلیل نساجی تهران چون تیمی که دو هفته در میان به مازندران می آید و تمام تمرینات را در تهران انجام میدهد تیم تهرانی است.
فوتبال روی کثیف خود را نشان داد و سبب آزرده خاطری جوانان شهرستان بابل شد.
 آقای نیازآذری و آقای نجفی مردم رای دادند تا از حقوق آنها دفاع کنید اکنون زمان دفاع رسیده است شما باید در جایگاه و  وظایف خود از حقوق جوانان این شهر دفاع کنید.
 تیم خونه به خونه در آخرین بازی اقتدار شهر بابل را به حریفان نشان دادن و ترس و وحشت را بر دل رقیبان نشاند.
ارزش تیم و کادر فنی وبازیکنان چیزی کم نشد تیم خونه به خونه قدرت و اقتدار خود  را به رخ حریفان کشید .بازی خوب این تیم قابل قیاس با تیم های دیگر نیست.برای ما همچنان تیم خونه به خونه یک تیم  لیگ برتری است مطمئنا ما اعضای شورای شهر از  حقوق تیم خونه به خونه  بازیکنان و هواداران دفاع خواهیم کرد.

مرمر فیروز پور
جوانان بابلی با اقتدار بازی کردند وهواداران نیز  محترمانه تیم خود را تشویق کرده و بازی را به پایان رساندند
 پیشنهاد میشود با توجه به جمعیت عظیمی که در  جشنواره بهارنارنج حضور دارند فرصت مناسبی است تا از  بازیکنان و کادر فنی و مجموعه خونه به خونه تقدیر و تشکر شود.

در پایان 
 به پیشنهاد مهندس ملایی و اتفاق نظر اعضا یک نامه سرگشاده با امضاء 9 نفراز اعضای شورای شهر  خطاب به وزیر ورزش و رونوشت به نمایندگان مجلس ، استاندار امام جمعه نوشته شد تا از حقوق تیم خونه به خونه و هواداران و شهروندان بابلی دفاع شود.