گزیــــده اخبــــار
صفحه اصلی/ اخبار/هشتمین جشنواره ملی بهارنارنج بااستقبال بی نظیر شهروندان بهارنارنجی در بابل برگزار شد./
کد محتوا : 537
تعداد
2018-05-05 10:43:45
هشتمین جشنواره ملی بهارنارنج بااستقبال بی نظیر شهروندان بهارنارنجی در بابل برگزار شد.

هشتمین جشنواره ملی بهارنارنج بااستقبال بی نظیر شهروندان بهارنارنجی در بابل برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر بابل:هشتمین جشنواره ملی بهارنارنج با حضور اعضای شورای اسلامی شهر بابل ،فرماندار ویژه،دکتر نجفی نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی ،شهردار ودیگر مسئولین استانی وشهرستانی و استقبال بی نظیر مردم در بوستان نوشیروانی برگزار شد.

 #مرمر_فیروزپور رییس شورای شهرستان وبنیانگذارجشنواره بهارنارنج ضمن تبریک اعیاد شعبانیه ،روزکاروکارگر وهفته معلم، از استقبال بی نظیر شهروندان عزیز در هشتمین جشنواره ملی  بهارنارنج تقدیر و تشکر نمود وبیان داشت:امیدواریم با برگزاری این جشنواره درشهرستان بابل شبی شاد وخاطره انگیز برای شما شهروندان  داشته باشیم و هرساله با مشارکت و همکاری شما مردم فهیماین جشنواره بهتر از سالهای گذشته در شهر بابل برگزار گردد.

فیروز پور به دو مشکل مهم استان مازندران اشاره کرد وافزود:امسال با دومشکل اساسی در استان مواجه می باشیم که باید توجه ویژه ای به آن شود.

وی ادامه داد: کمبود اب مشکلی است که ما تاکنون بخاطر شرایط جغرافیایی به آن توجه نکرده بودیم ؛امسال بدلیل کمبود بارش باران با کم آبی مواجه خواهیم شد لذا از همه شهروندان تقاضا می شود درمصرف آب صرفه جویی نمایند.
رییس کمیسیون خدمات شهری شورای اسلامی شهربابل افزود:امسال یک کار بسیار خوب از سوی شهرداری بابل انجام شد وآنهم تفکیک زباله از مبدا بوده است.

فیروز پور با بیان اینکه همزمان با 29 آذر زنگ تفکیک زباله در شهرستان بابل به صدا درآمد گفت:طبق آمار ارائه شده از سوی مدیریت پسماند استانداری مازندران شهرداری بابل تاکنون 1/6تفکیک زباله را انجام داده است در صورتیکه تا پایان خردادماه  یک دهم تفکیک زباله پیش بینی شده بود که این اتفاق با همکاری ومشارکت شهروندان فهیم بابلی بیش از امار پیش بینی شده  محقق گردید.

رییس شورای شهرستان از اتفاقی نو در بابل خبرداد وافزود:نمایشگاه توانمندی بانوان مختص توانمندی های زنان سرپرست خانوار  از 16 تا 18  اردی بهشت درشهرستان بابل برگزار میشود.