گزیــــده اخبــــار
صفحه اصلی/ اخبار/تجلیل ریاست شورای اسلامی شهر بابل از مسئول وکارکنان واحد روابط عمومی شورا/
کد محتوا : 545
تعداد
2018-05-21 12:13:29
تجلیل ریاست شورای اسلامی شهر بابل از مسئول وکارکنان واحد روابط عمومی شورا

تجلیل ریاست شورای اسلامی شهر بابل از مسئول وکارکنان واحد روابط عمومی شورا

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر بابل #مهندس_ملایی #رئیس_شورای_اسلامی_شهر_بابل به مناسبت ۲۷ اردیبهشت،روز #ملی_ارتباطات و #روابط_عمومی از پرسنل واحد روابط عمومی شورای اسلامی شهر بابل تجلیل کرد.

رئیس_شورای_اسلامی_شهر_بابل روابط عمومی را چشم بینا و پیشانی هر سازمان دانست و گفت: روابط عمومی ها به عنوان پل ارتباطی میان مردم ومسئولین وظیفه مهمی در ارتباط وانعکاس و اقدامات انجام شده از سوی آن سازمان در قبال مطالبات مردم دارند.
مهندس_ملایی افزود:روابط عمومی نقش بسیار موثری در هماهنگی فعالیت دستگاهها داشته و جایگاه روابط عمومی شورای شهر بی تردید جایگاه حضور شهروندان جهت مطالبات به حقشان می باشد بنابراین همکاران روابط عمومی باید دارای حسن خلق ،گشاده رویی و صبوری نسبت به دیگر کارکنان باشند.
رییس_شورای_اسلامی_شهر_بابل با بیان اینکه روابط عمومی یک واحد انعطاف پذیر در یک سازمان است تصریح کرد :روابط عمومی با هوشیاری ومداخله صحیح و به موقع میتواند مشاوری خوب برای یک مدیر و رئیس باشد تا از اتفاقات وچالش های ناخواسته جلوگیری نماید.

مهندس_ملایی در پایان ضمن تقدیر وتشکر از #مهندس_گنجی مسئول و پرسنل واحد روابط عمومی شورا بیان داشت: امیدواریم باکمک روابط عمومی و انعکاس مطالبات مردم به اعضای شورای اسلامی شهر بتوانیم گامی در جهت خدمت بهتر، توسعه وپیشرفت در شهر برداریم.