گزیــــده اخبــــار
صفحه اصلی/ اخبار/پروژه بزرگ موزیرج با اعتباری بالغ بر100میلیارد ریال همزمان با سالروز حماسه سوم خرداد افتتاح شد/
 پیام تبریک رییس و اعضای شورای اسلامی شهربابل به مناسبت روز ۲۷ اردیبهشت روز ملی ارتباطات و روابط عمومی

پیام تبریک رییس و اعضای شورای اسلامی شهربابل به مناسبت روز ۲۷ اردیبهشت روز ملی ارتباطات و روابط عمومی

دیدار هواداران تیم خونه‌به‌خونه با رییس و اعضای‌ شورای‌ اسلامی شهربابل

دیدار هواداران تیم خونه‌به‌خونه با رییس و اعضای‌ شورای‌ اسلامی شهربابل

قدردانی مدیر کل اداره آب و فاضلاب شهری استان مازندران از صبوری مردم بابل و همکاری شورا و شهرداری بابل در زمان قطعی آب

قدردانی مدیر کل اداره آب و فاضلاب شهری استان مازندران از صبوری مردم بابل و همکاری شورا و شهرداری بابل در زمان قطعی آب

 سید مجتبی حکیم:  با توجه به تراکم جمعیت و لوله‌گذاری های قدیمی بسیاری از نقاط شهر نیاز به اصلاح شبکه دارد .

سید مجتبی حکیم: با توجه به تراکم جمعیت و لوله‌گذاری های قدیمی بسیاری از نقاط شهر نیاز به اصلاح شبکه دارد .

 مهدی پورچالی :  اداره آب وفاضلاب به تعهدات خود عمل نماید.

مهدی پورچالی : اداره آب وفاضلاب به تعهدات خود عمل نماید.

 مهندس جواد بیژنی  اعتراض به برخورد گزینشی بین شهرهای استان و تداوم بی آبی در برخی از نقاط شهر بابل

مهندس جواد بیژنی اعتراض به برخورد گزینشی بین شهرهای استان و تداوم بی آبی در برخی از نقاط شهر بابل

‍ مهندس احمدزاده عالمی:  مردم در انتظار اتمام شبکه فاضلاب هستند.

‍ مهندس احمدزاده عالمی: مردم در انتظار اتمام شبکه فاضلاب هستند.

 غفار آری:  پروژه های ۹۷ اداره آب و فاضلاب باید مرمت شوند تا مجوز جدید برای پروژه در سال ۹۸ داده شود

غفار آری: پروژه های ۹۷ اداره آب و فاضلاب باید مرمت شوند تا مجوز جدید برای پروژه در سال ۹۸ داده شود

‍ مهندس سیدمقیم_مقیمی  حق نداریم مردم را از آب که مایه حیات است ، منع کنیم

‍ مهندس سیدمقیم_مقیمی حق نداریم مردم را از آب که مایه حیات است ، منع کنیم

 مهندس واثقی:  شرایط فعلی شرایط بحران نیست اما بسیاری از مناطق به خصوص بافت قدیم بابل آب شرب ندارند .

مهندس واثقی: شرایط فعلی شرایط بحران نیست اما بسیاری از مناطق به خصوص بافت قدیم بابل آب شرب ندارند .

کد محتوا : 548
تعداد
2018-05-26 13:54:05
پروژه بزرگ موزیرج با اعتباری بالغ بر100میلیارد ریال همزمان با سالروز حماسه سوم خرداد افتتاح شد

پروژه بزرگ موزیرج با اعتباری بالغ بر100میلیارد ریال همزمان با سالروز حماسه سوم خرداد افتتاح شد


به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهربابل :همزمان با سوم خرداد سالروز حماسه غرور آفرین آزادسازی خرمشهر پروژه عمرانی ،زیباسازی وساماندهی ورودی غربی شهر بابل افتتاح شد.خیابان آیت الله خامنه ای یکی از ورودی های اصلیومهم شهر بابل می باشد که با همت وتلاش شبانه روزی شهرداری وشورای اسلامی شهر بابل ظرف مدت سه ماه وبا اعتباری بالغ بر 10میلیارد تومان به بهره برداری رسید .این پروژه در راستای بهسازی  ،زیباسازی وروان سازی ترافیک در ورودی غربی  شهر بابل حد فاصل ترمینال برون شهری تا ابتدای پل موزیرج انجام گردید.


مهندس ملایی رئیس شورای اسلامی شهر بابل در آیین افتتاح پروژه بزرگ موزیرج با آرزوی قبولی طاعات وعبادات وگرامیداشت سالروز حماسه غرورآفرین فتح خرمشهر بیان داشت: روز سوم خرداد 1361 يکي از بارزترين جلوه‌هاي نصرالهي و يکي از مهمترين و زيباترين روزهاي انقلاب اسلامي ايران مي‌باشد. در اين روز شهر مقاوم خيز خرمشهر که پس از 35 روز پايداري و مقاومت در 4 آبان 1359 به اشغال دشمن در آمده بود، پس از 578 روز (19 ماه) ، بار ديگر توسط رزمندگان اسلام فتح شد و پرچم اسلام بر فراز مسجد جامع و پل تخريب شده خرمشهر به اهتزاز در آمد.

رئیس شورای اسلامی شهربابل ورودی موزیرج  را بعنوان یکی از پروژه‌های مهم و استراتژی ودیرینه شهر بابل  عنوان کرد وافزود: پروژه بزرگ  ورودی موزیرج با شکل‌گیری شورای پنجم و در روز معرفی شهردار ،آغاز به کارکرد وامروز همزمان با سالگرد سوم خرداد  با اعتبار ی بالغ بر 100 میلیارد ریال به بهره برداری رسیده است وشاهد تحول عظیم با احداث باند تندرو وکندرو و روشنایی معابر و فضای سبز ایجاد شده ،مدخل بی روح وسوخته ورودی شهر بسیار زیبا شده است.

مهندس ملایی از عملیات زیباسازی مدخل ورودی شهر بابل از محور قائم شهرخبر داد و گفت: چند روزیست که عملیات اجرایی مدخل ورودی شهر از محور قایمشهر آغاز شده و پیش بینی ما بر این است که در پایان شهریور 97 وهمزمان با بازگشایی مدارس ودانشگاه ها به بهره برداری برسد.

رئیس شورای اسلامی شهر بابل با اشاره به اینکه با شروع عملیات ورودی های شهر و هزینه های سنگین میلیاردی که این پروژه ها در برداشته اند، تصریح کرد: شورا وشهرداری همزمان با انجام پروژه های دیگر عملیات بازگشایی خیابان های سطح شهر را  نیز در دست اجرا داشته  و توانست  خیابان ۳۵ متری امیرکبیر که علاوه بر هزینه میلیاردی بحث حقوقی بسیاری را به دنبال داشته است  در چند روز اخیر به سرانجام برساند  و بلوار مادر را به خیابان ۳۵ متری امیرکبیر متصل نماید.

مهندس ملایی افزود : مصممیم تا با ادامه این روند وبازگشایی هابتوانیم خیابان های ساحلی و ۳۵ متری امیر کبیر را به کمربندی دوم شرقی متصل نماییم.

رئیس شورای شهر بابل تصریح کرد:به همت شورای شهر و شهرداری بابل وبا همکاری دیگر دستگاه اجرایی قضایی و مسئولین شهری در ماه های اخیر شاهد یک تحول در کنار رودخانه بابلرود هستیم که این اتفاق انتظار دیرینه مردم جهت ایجاد محور و کانون اصلی توسعه گردشگری در شهر بابل بوده است .

وی ادامه داد : در حال حاضر بازگشایی دو طرف رودخانه _لایروبی و باز سازی بابلرود را دردست اجرا داریم ودر هفته هتی آتی  طرح احداث مجموعه گردشگری ،تفریحی ،رفاهی و ورزشی در کنار رودخانه بابلرود در جلسه شوراجهت بحث و بررسی و نظر کارشناسی و اصلاحی قرار خواهد گرفت وبزودی  شاهد آغاز به کار اجرایی آن خواهیم بود.

مهندس ملایی نیاز اساسی شهر بابل را بازگشایی خیابان ها دانست و افزود : باتوجه به زحماتی که شهرداران و اعضای شورای شهر درادوار گذشته داشته اند بخشی از کمربندی دوم شرقی نیمه تمام مانده ،امیدواریم به زودی با اعتباری که از محل تملک اراضی خواهیم داشت که بالغ بر 160 میلیارد ریال  این مسیر بازگشایی شده و به امیرکلا متصل گردد.

رئیس شورای اسلامی شهر بابل اذعان داشت: بحث آسفالت معابر ،زیباسازی خیابانها و روشنایی در سطح شهر در آغازین روزهای کاری شورای دوره پنجم در دستور کار قرار گرفت و خیابان مدرس بعنوان  خیابان اصلی ومرکزی شهر  ظرف  مدت 18 روز به بهره برداری رسید امیدواریم بتوانیم باهمت همکاران شورا وشهرداری خیابان های دیگر سطح شهر راهمانند خیابان مدرس بهسازی نماییم.

وی بابیان اینکه همه ی پارکهای سطح شهر در دست بازپیرایی می باشند بیان داشت: در آینده نزدیک و با صحبت‌هایی که با اداره اوقاف و شهرداری داشتیم ودر راستای توسعه فضای سبز شهری شروع عملیات اجرایی پارک سراج را همزمان با بوستان مادر شاهد خواهیم بود.

مهندس ملایی  در پایان ضمن تشکر از همه کسانی که در انجام پروژه ورودی غربی بابل  یار ویاور شورا وشهرداری بودند گفت: بابل ساخته نخواهد شد مگر با اراده همه ی شهروندان ومسولان که باید در کنار یکدیگر با هم افزایی و مشارکت ،شهری در شان مردم شریف بابل بسازند.

 


در ادامه مهندس مقیمی رییس کمیسیون عمران شورای اسلامی شهربابل ضمن  آرزوی قبولی طاعات وعبادات شهروندان  وگرامیداشت حماسه آزادسازی خرمشهر و یاد و خاطره امام عزیز و شهدای گرانقدر و با تشکر از منتخبین مردم و همکاران خود در دوره پنجم شوراها بیان داشت :اگر امروزشاهد اتفاق های خوبی در مباحث مختلف شهری هستیم  بی تردید این اتفاقات نشانه همدلی و اتحاد منتخبین مردم در شورای اسلامی شهر وشهرداری است .

وی ضمن تشکر و قدردانی از زحمات شهردار محترم جناب مهند س کبود فیروزجایی_فرماندار محترم_ معاونت فنی و عمرانی مهندس خداداد که حقیقتاً شاهد تلاشهای شبانه روزی ایشان بوده ایم_مهندس کیانی معاونت خدمات شهری شهرداری_ مهندس رستم پور معاونت مالی و اداری_ فرماندهی محترم انتظامی شهرستان سرهنگ جعفری _سرهنگ رییسی، رییس راهنمایی ورانندگیمدیران واحد برق شمال وجنوب مهندس شهابی ،افزود:یقینا اگر همت وتلاش و اتحاد این عزیزان نبود شاهد بهره‌برداری این پروژه بزرگ نبودیم.

مهندس مقیمی جابجایی تابلوی ورودی شهر بابل را در روزهای آغازین شورای اسلامی شهر از مهمترین اقدامات این شورا دانست وافزود:این اقدام بعنوان یکی از دغدغه‌های مردم موزیرج برای ما منتخبین به اندازه پروژه سه ماه ورودی غربی شهر بابل  دارای اهمیت بسیاری بوده چراکه جایگاه مردم و حفظ ارزش هزار شهروند موزیرجی که خودرا شهروندان بابلی نمیدانستندو همیشه نسبت به این موضوع معترض و نگران بودند از مهمترین کارهای شورا در جهت جلب رضایت شهروندان قرار داشت.

رئیس کمیسیون عمران شورای اسلامی شهر بابل ساماندهی غربی ورودی شهر بابل  را از برنامه های مهم شورای پنجم دانست و گفت:در روزهای ابتدای این پروژه ،نگرانی‌هایی در خصوص وضعیت ترافیکی شهری و دغدغه‌هایی که کسبه این منطقه داشتند وجود داشت اما خوشبختانه امروز شاهدیم که این پروژه به زیبایی هرچه تمام تر در شهر بابل اجرایی و عملیاتی شد وبعنوان یک الگو از سوی  استاندار محترم مازندران در جلسه شورای اداری به شهرداران  معرفی گردید.

عضو شورای عالی کشوراظهار داشت: زمانی  بابل در استان مازندران در رتبه بالایی قرار داشت اما با کارها واقداماتی که باید در گذشته انجام میشد اما متاسفانه مورد غفلت واقع گردید اکنون در رتبه 10 تا 12 قرار دارد.

 مهندس مقیمی ادامه داد: در این دوره شورا با همدلی در بین اعضا و مجموعه شهرداری تمام تلاش وهمت خود را بکار خواهیم گرفت تا بابل را به جایگاه واقعی خود برسانیم مردم شهر ما بدانند که اعضای  دوره پنجم شورا از حقوق و مطالبات بحق مردم دفاع خواهند کرد و با جدیت تمام در کارهای روبنایی و زیرساختی با همدلی و اتحاد ،تا شهربابل  شهر بهارنارنج را به جایگاه واقعی خود  برسانند