گزیــــده اخبــــار
صفحه اصلی/ اخبار/چهاردهمین جلسه اصلی شورای اسلامی شهر بابل در سال 97 برگزارشد./
کد محتوا : 555
تعداد
2018-06-11 11:01:26
چهاردهمین جلسه اصلی شورای اسلامی شهر بابل در سال 97 برگزارشد.

چهاردهمین جلسه اصلی شورای اسلامی شهر بابل در سال 97 برگزارشد.
به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر بابل:چهاردهمین جلسه اصلی شورای اسلامی شهر بابل به ریاست مهندس_ملایی و باحضور اعضای شورا برگزارشد.
مهندس_ملایی #رییس_شورای_اسلامی_شهر_بابل با آرزوی قبولی وطاعات وعبادات و تقدیراز حضور گرم وپرشور مردم شریف بابل در راهپیمایی روز قدس بیان داشت:یکبار دیگر مردم ولایتمدار و مومن شهر بابل با حضور حماسی خود در راهپیمایی روز قدس مشت کوبنده ای بردهان استکبار زدند ونشان دادند پیرو ولایت فقیه و حامی مردم ستمدیده فلسطین می باشند.

مهندس_ملایی در خصوص کارخانه آسفالت افزود:باتوجه به اینکه تولیدات آسفالت نسبت به این زمان در سال گذشته 200تن افزایش داشته متاسفانه با پیگیری ها واطلاعاتی که به ما رسیده به مدت 12 روز است که کارخانه آسفالت تعطیل است و طی 
این مدت فعالیتی نداشته است ما به اتفاق کمیسیون عمران بابد نظارتی نسبت به این موضوع داشته باشیم و ترتیب اثری در خصوص انجام گیرد.

مهندس_جواد_بیژنی:

در بحث رعایت ضوابط ساختمانی ادارات دولتی باید الگو باشند اما متاسفانه برخلاف انتظاری که از شهروندان در رعایت ضوابط ساختمانی داریم شاهدیم که برخی ادارات هیچگونه پایبندی به این ضوابط ندارند با کمال تعجب بسیاری از این تخلفات با اغماض بازرسین ساختمانی شهرداری همراه است این روند به هیچ عنوان قابل قبول نبوده و باب شدن اینکه ادارات برای تامین کمبودهای مالی خود بخشی از فضای اداری خود را به کاربری‌های تجاری اجاره دهند زیبنده دولت جمهوری اسلامی نیست.

در ادامه جلسه و با رای اکثریت شورای اسلامی شهر در خصوص آغاز کار شورایاران مصوب گردید؛افرادی که از ادوار گذشته بعنوان شورایار مورد اعتماد مردم ومعتمدین محل می باشند از ارائه مدرک لیسانس مستثنی بوده وحداقل باید سواد خواندن ونوشتن داشته باشند.

در پایان جلسه 
شهردار به اتفاق معاونین ومشاورین در خصوص ارائه طرح پارک سراج در این جلسه حضور یافتند.
وبا نظر اکثریت شورا مقرر گردید 48 ساعت قبل از ارائه طرح در صحن شورا اطلاعات مربوط به پروژه مد نظر تو سط شهرداری در اختیار اعضای شورای شهر قرار بگیرد.