گزیــــده اخبــــار
صفحه اصلی/ اخبار/برگزاری جشن بزرگ عید سعید فطر به همت شورای اسلامی شهر و شهرداری بابل /
کد محتوا : 558
تعداد
2018-06-18 09:29:11
برگزاری جشن بزرگ عید سعید فطر به همت شورای اسلامی شهر و شهرداری بابل

برگزاری جشن بزرگ عید سعید فطر به همت شورای اسلامی شهر و شهرداری بابل 

 مهندس ملایی رییس شورای اسلامی شهر بابل در این جشن،ضمن تبریک عید سعید فطرعید بزرگ مسلمین وقبولی طاعات وعبادات شهروندان در ماه مبارک رمضان و تبریک برد تیم ملی فوتبال ایران در جام جهانی روسیه گفت:
 اساس تشکیل شوراها در شهر وروستا به منظور جلب -جذب -کمک و مشارکت های مردمی در جهت اهداف عمرانی -اجتماعی -فرهنگی و سایر امورات در شهر وروستاها شکل گرفتند.
اصلی ترین کار شورا جذب مشارکت مردمی است شورایی موفق خواهد بود که از همکاری و مشارکت شهروندان در امور شهری بهره مند باشند.
اتفاقاتی درون شهر در حال انجام است همانند #تفکیک_زباله که با تلاش های  خانم فیروزپور و همکاری ومشارکت شما عزیزان به نتیجه خواهد رسید ویا غرس درختان در #ورودی_شهر که در خصوص نگهداری آن ،نیازمند مشارکت و همکاری شما شهروندان فهیم می باشیم.

شهرداری یک نهاد مردمی است و از عوارض و وجوهات مردمی اداره می شود اگر این وجوهات ودریافتی ها به موقع انجام شود مطمئنا شهری آبادتر و رو به پیشرفت خواهیم داشت.
شهری آباد نمی شود مگر با همت تک تک شما شهروندان و هیچ مدیری به تنهایی وبی مشارکت مردمی موفق نخواهد بود .
امیدواریم با همکاری وهمدلی شما شهروندان عزیز و سعی و تلاش همکارانمان در شورا وشهرداری بتوانیم شهری در شان وجایگاه مردم عزیز شهر بهارنارنج داشته باشیم .