گزیــــده اخبــــار
صفحه اصلی/ اخبار/دیدار شهردار و مدیران شهرداری بابل با ریاست جدید شورای اسلامی شهر بابل/
کد محتوا : 573
تعداد
2018-08-15 04:49:09
دیدار شهردار و مدیران شهرداری بابل با ریاست جدید شورای اسلامی شهر بابل

دیدار شهردار و مدیران شهرداری بابل با ریاست جدید شورای اسلامی شهر بابل

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر بابل :شهردار بابل به همراه جمعی از معاونین ومدیران شهرداری با فرامرزابوالحسنی ریاست جدید شورای اسلامی شهر بابل دیدار کردند.


مهندس کبودفیروزجایی شهردار بابل ضمن تبریک انتخاب هیات رییسه جدید وتقدیر از زحمات #مهندس_ملایی و هیات رییسه قبلی شورا بیان داشت:مدیریت شهری و شهرداری بابل به همکاری و تعامل با شورا نیاز مبرم داردبنده و همکارانم در مجموعه شهرداری بابل با تمام توان ونیرو در مسیر تدوام همکاری و تعامل تنگاتنگ با شورای محترم و اجرای مصوبات و برنامه های شورا تلاش خواهیم کرد.
شهردار بابل افزود:دریک سال گذشته با حمایت و پشتیبانی اعضای محترم شورای اسلامی شهر آنچه در توان داشتیم را در جهت توسعه شهری و خدمت به مردم شریف بابل به کار بستیم و امیدواریم اکنون با مدیریت ریاست جدید؛ وبا استفاده از رهنمودها وحمایت دیگر اعضای محترم شورای اسلامی شهر بابل بهتر از گذشته خدمات خوبی را برای شهروندان بابلی ارائه دهیم.
مهندس کبود با بیان اینکه پیشرفت و اجرای برنامه ها وابسته به تصمیمات و مصوبات اعضای شورای شهر می باشد،تصریح کرد:ما در کنار همکاران خود در مجموعه شهرداری بابل با استفاده از نظرات ،پیشنهادات اعضای محترم شورای اسلامی شهر ، با جدیت و همت مضاعف به دنبال آنیم تا اتفاقات بزرگی را در شهر بابل رقم بزنیم .
شهردار بابل به برخی از پروژه های در دست اقدام شهرداری اشاره کرد و گفت:آزاد سازی رودخانه بابلرود،ساماندهی بلوار امام رضا(ع)،آزاد سازی خیابان ۳۵متری واتصال به جاده ساحلی و شهر امیرکلا،پارک سراج و پروژه های دیگر که با همدلی و همراهی اعضای شورای اسلامی شهر میتواند نوید بخش اتفاقات ماندگار در شهر بابل باشد

درادامه دیدار 


فرامرزابوالحسنی رییس شورای اسلامی شهربابل ضمن خوشامدگویی و تقدیر از شهردار و معاونین و مجموعه کارکنان شهرداری وتقدیر از زحمات هیات رییسه سابق شورا و #مهندس_ملایی گفت:من وهمه همکاران در شورا تمام همت خود را در راه خدمت به شهروندان بابل به کاربستیم امیدواریم حاصل تلاش ما و همکاران شهرداری مورد رضایت مردم بزرگوار شهر بابل باشد.
رییس شورای اسلامی شهر بابل گفت:بحمدلله کارها و اتفاقات بزرگی در این دوره در شهر بابل رقم خورده است از جمله ورودی شهربابل،ازادسازی خیابان ها،لایروبی رودخانه بابلرود ،خیابان ۳۵متری امیرکبیر و پروژه های دیگر که امیدواریم با نظارت و قوت بیشتر ادامه یابد. 
فرامرزابوالحسنی افزود:باتوجه به وضعیت موجود در شهرداری و جذب بیش از ظرفیت نیروی انسانی سبب گردیده تا شهروندان نسبت به این موضوع نگران باشند و اعلام نارضایتی کنند ، شهر بابل چشمه جوشان بیکاری ست وشهرداری هر اندازه که نیرو جذب نماید،بازهم درصدی بیکارهستند که سبب نارضایتی می‌شود از شهرداری و معاونین محترم استدعا داریم نسبت به فربه کردن شهرداری جلوگیری کنند.
وی همچنین به نظارت بر کار پیمانکاران شهرداری تاکید کرد و گفت:در انتخاب پیمانکار رقابت و آزادی عمل باید برای همگان فراهم شود نه یک گروه خاص که برای مردم و افکار عمومی ایجاد شائبه کند، امروز ما امین مردم شهر بابل هستیم و طی چهار سال حافظ اموال مردم هستیم،از شهردار و همکاران محترمشان میخواهیم در این زمینه شفاف سازی نموده و با دقت و نظارت بیشتر کار کنند.
ابوالحسنی با بیان اینکه با حضور در هیات رییسه و بعنوان رییس شورا هیچگونه نگاه فراکسیونی ندارم افزود:در شورا و در کنار همکاران محترم خود و با استفاده از نظرات قانونی بدنبال انجام اقدامات موثر در سه سال باقی مانده از عمر شورا می باشیم و اینکه آمده ایم تا تغییراتی در مدیریت شهری ایجاد نماییم کاملا بی اساس است،امیدواریم با وفاق و همدلی اعضای شورا و شهردار و تمامی همکاران شهرداری کارهای بزرگی در جهت توسعه و پیشرفت شهر بابل انجام دهیم در غیر اینصورت به تذکرات ادامه خواهیم داد.
رییس شورای اسلامی شهر بابل
در پایان ضمن تاکید برنظارت و دقت بیشتر شهرداری بر امور شهری اظهار داشت: یکی از مشکلات موجود در شهرداری عدم دریافت مطالبات است.شهرداری باید با عزمی جدی در خصوص دریافت بدهی ها بخصوص دانه درشت ها اقدام نماید و شورا نیز با تمام توان در این خصوص از شهرداری حمایت خواهد کرد.