گزیــــده اخبــــار
صفحه اصلی/ اخبار/کلنگ میدان مددی در بلوار نژاد اکبر به زمین زده شد/
کد محتوا : 577
تعداد
2018-11-10 09:21:56
کلنگ میدان مددی در بلوار نژاد اکبر به زمین زده شد

کلنگ میدان مددی در بلوار نژاد اکبر به زمین زده شد.


 

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر بابل:آیین کلنگ زنی میدان مددی در بلوار نژاد اکبر صبح امروز با حضور امام جمعه محترم شهربابل،و رئيس و اعضاي شوراي اسلامي شهر و دیگر مسئولین شهرستانی برگزار شد.

در این مراسم فرامرزابوالحسنی رییس شورای اسلامی شهر بابل ضمن عرض تسلیت به مناسبت اربعین حسینی بیان داشت:امروز با یاری خدا و کمک های فراوان خانواده مددی شاهد کلنگ زنی این میدان هستیم.

ابوالحسنی افزود:پس از راه اندازی بلوار نژاد اکبر احداث میدان از برنامه های مهم شورا و شهرداری  در این منطقه  بوده است که با همت و کمک خانواده مددی با اهدای زمین بصورت رایگان، امروز شاهد کلنگ زنی این میدان بنام خانواده بزرگ  مددی می باشیم  که این اقدام قابل تقدیر کمک بزرگی به مجموعه مدیریت شهری نموده است.

رئيس شوراي اسلامي شهر بابل اذعان داشت:باتوجه به ترافیک در شهر بابل ،بازگشایی معابر و خیابان ها در دستور کار شورا و شهرداری قرار دارد و شورای اسلامی شهر بابل با ترکیب جدید نگاه ویژه ای به بحث آزاد سازی و بازگشایی و کاهش ترافیک در شهر بابل دارد.

وی تصریح کرد:امیدواریم با حمایت های امام جمعه محترم و دیگر مسیولین شهرستانی پروژه های مهم عمرانی به ویژه فاز دوم کمربندی شرقی  را در شهر بابل به سرانجام رسانده و کاستی ها،اشتباهات و خطاهای  گذشته را جبران نماییم.

ابوالحسنی در پایان خاطر نشان کرد:پروژه میدان مددی تا یک ماه آینده به بهره برداری خواهد رسید.


لازم به ذکر است در این مراسم امام جمعه محترم بابل از شورای اسلامی شهر و شهرداری بابل درجهت ساماندهی شهری تقدیر و تشکر نمود.