گزیــــده اخبــــار
صفحه اصلی/ اخبار/توديع و معارفه در شهرداري بابل /
کد محتوا : 715
تعداد
2019-02-23 07:18:59
توديع و معارفه در شهرداري بابل

توديع و معارفه در شهرداري بابل 

به گزارش روابط عمومي شوراي اسلامي شهر بابل : در مراسمي با حضور  مهندس شافعيان  نائب رئيس شوراي اسلامي شهر و مهندس بيژني ريیس کمیسیون فرهنگی، اجتماعی و‌ورزشی شوراي اسلامي،مهندس كياني سرپرست شهرداري بابل ، معاونين و مديران شهرداري، مهندس ذكريانتاج مدير اداره روابط عمومي و فرهنگي شهرداري توديع و آقايان علی رحیمائی و سید مرتضی حسیني به عنوان مدیر اداره روابط عمومی و مدیر فرهنگی اجتماعی ورزشي معارفه شدند.

در این آیین مهندس کیانی سرپرست شهرداری بابل ، مهندس شافعیان نائب رئیس شورای اسلامی شهر و مهندی بیژنی رئیس کمیسیون فرهنگی، اجتماعی و‌ورزشی شورای اسلامی از زحمات و‌تلاشهای  مهندس ذکریانتاج اداره روابط عمومی و فرهنگی شهرداری در طی این مدت مسئولیت این دو پست خطیر را داشتند تقدیر و تشکر نمودند.

مهندس كياني سرپرست شهرداري بابل ايشان ضمن اظهاري اميدواري از انتخاب اين دو مدير كه داراي كارنامه و سوابق درخشان در حيطه مديريت فرهنگي و روابط عمومي مي باشند شاهد روزهاي پر از موفقيت در سطح شهر خواهيم بود. چرا كه  روزهاي پاياني سال شاهد روزهاي پر مشغله ايي در اين دو حيطه هستيم.

مهندس شافعیان نائب ريیس شورای اسلامی شهربیان داشت: امیدواریم  همه در كنار يكديگر براي ارتقاي و پيشبرد اهداف مجموعه شهرداري بتوانيم  عملكرد خوبي را شاهد باشيم و از آنجا كه اين دو حيطه وظايف مهم و چشمگيري را بر عهده دارند بتوانند كارهاي خوبي در سطح شهر به نمايش بگذارند که قطعا شاهد اثر گذاري مثبت آن بر مجموعه شهرداري و شهر خواهيم بود.

مهندس جواد بیژنی ريیس کمیسیون فرهنگی، اجتماعی و ورزشی گفت:ساختار فرهنگی شهر از جمله دغدغه های مهم ماست و تمام تلاش خود را خواهیم نمود تا مقدماتی فراهم نماییم تا بتوانیم مدیریت فرهنگی شهرداری را به سمت سازمان مستقل پیش ببریم و این مستلزم همدلی و همراهی کلیه مجموعه می باشد.