گزیــــده اخبــــار
صفحه اصلی/ اخبار/رئیس شورای اسلامی شهر بابل : سایت تخصصی برگزاری نمایشگاهها برای بابل لازم و ضروری می باشد./
کد محتوا : 821
تعداد
2019-07-18 04:42:12
رئیس شورای اسلامی شهر بابل : سایت تخصصی برگزاری نمایشگاهها برای بابل لازم و ضروری می باشد.


رئیس شورای اسلامی شهر بابل : سایت تخصصی برگزاری نمایشگاهها برای بابل لازم و ضروری می باشد.

 به گزارش  روابط عمومی شورای اسلامی شهر بابل ، مراسم افتتاحیه جشنواره  کوچبستنی ها به بابل با حضور  فرامرزابوالحسنی رئیس ،  مرمرفیروزپور ، مهندس  شافعیان ، مهندس  احمدزاده عالمی و  مهدی پورچالی اعضای شورای اسلامی شهر بابل ،  زاهدپاشا معاون برنامه ریزی فرماندار  و تشکافیروزجایی رئیس اداره صنعت ،معدن و تجارت بابل برگزار گردید .

 بنابراین گزارش در این مراسم  فرامرز ابوالحسنی رئیس شورای اسلامی شهر بابل طی سخنانی اظهار داشت :

 از دست اندرکاران برگزاری این جشنواره که فضایی مفرح و شاد برای خانواده های بابلی فراهم آورده اند صمیمانه تقدیر و تشکر می نمایم .

 مجموعه  مدیریت شهری ،  شورا و  شهرداری از برگزاری نمایشگاههای تخصصی در زمینه های مختلف و جشنواره های  بومی ،  محلی ،  فرهنگی و  هنری حمایت نموده چرا که این مجموعه معتقد است برگزاری نمایشگاهها و جشنواره ها علاوه بر ایجاد  شادی و  نشاط بین شهروندان در جذب سرمایه و پویایی اقتصاد شهرستان تاثیر بسزایی خواهد داشت .

 در این میان کمبود فضای نمایشگاهی و یک سایت تخصصی جهت برپایی نمایشگاه و جشنواره ها در بابل که از دیرباز به عنوان  قطب اقتصادی و مبادلات  تجاری منطقه تلقی می شد به شدت احساس می شود که این دغدغه بسیاری از شهروندان و سرمایه گذاران شهر و استان می باشد .

 از همه  مسئولین ،  مدیران و نمایندگان محترم مجلس تقاضا داریم در خصوص احداث این  سایت تخصصی پیگیری  نموده تا بابل صاحب یک مکان  دائمی و  تخصصی برای برگزاری نمایشگاه گردد.