گزیــــده اخبــــار
صفحه اصلی/ اخبار/تجلیل شورای‌اسلامی‌شهربابل از خبرنگاران و اصحاب رسانه این شهرستان /
کد محتوا : 842
تعداد
2019-08-05 18:24:20
تجلیل شورای‌اسلامی‌شهربابل از خبرنگاران و اصحاب رسانه این شهرستان


تجلیل شورای‌اسلامی‌شهربابل  از خبرنگاران و اصحاب رسانه  این شهرستان 

 

به گزارش روابط‌عمومی شورای اسلامی شهر بابل : عصر امروز در آستانه ۱۷ مرداد سالروز شهادت  شهید صارمی روز خبرنگار، رییس و اعضای‌شورای‌اسلامی‌شهر بابل از زحمت کشان این عرصه در شهرستان بابل  در سالن همایش های این شورا تجلیل نمودند.

 

در مراسم تجلیل از خبرنگاران فرامرزابوالحسنی  رییس شورای اسلامی شهر بابل ضمن گرامیداشت ۱۷ مرداد روز خبرنگار بیان داشت: خبرنگاران  صدای رسای مردم و پل ارتباطی میان مردم و مسئولین می باشند.

رییس شورای اسلامی شهر بابل با قدردانی از زحمات خبرنگاران واصحاب رسانه شهرستان در پوشش دهی اخبار اقدامات شورا و شهرداری ؛خلاصه ای از عملکرد این شورا را طی دوسال گذشته ارائه دادند و افزودند:شورای اسلامی شهر بابل با گذشت دوسال از عمر دوره پنجم اتفاقات تلخ و شیرینی را تجربه نموده است و در حال حاضر با همت و تلاش وافر بدنبال رفع نقایص و ایجاد فضایی آرام و پیشرفت و توسعه شهری است.

 

وی به مهمترین اقدامات انجام شده در دوره مدیریت گذشته شهرداری اشاره کرد واظهار داشت:پروژه ساماندهی ورودی غربی بابل ( موزیرج ) و بازگشایی خیابان ۳۵ متری امیر کبیر و لایروبی رودخانه بابلرود از کارهای خوبی بوده که در دوره مدیریت قبل انجام شده است.

 

ابوالحسنی همچنین به مهمترین و شاخص ترین اقدامات انجام شده در مدیریت شهردار فعلی اشاره داشتند و افزودند :اعضای شورای اسلامی شهر بابل با انتخاب آقای ‌سید‌مجتبی‌حکیم بعنوان شهردار جدید بابل روندی نو در صرفه جویی هزینه ها را در پیش گرفته است که خوشبختانه تاکنون نتایج مثبت و افزایش بهره وری را برای شهرداری در بر داشته است .

 

رییس شورای اسلامی شهربابل تصریح کرد :از دیگر اقدامات خوب در مجموعه مدیریت شهری انجام شده ،مقابله با بدهکاران دانه درشت و ممانعت از ورود نیروی  جدید شرکتی  به شهرداری می باشد که آقای حکیم  در این حوزه با قاطعیت برخورد داشته است .

 

وی ضمن قدر دانی از اصحاب رسانه شهرستان در فرهنگ سازی و اطلاع رسانی در امر ‌تفکیک‌ ‌زباله در شهر ، اذعان داشت: از اقدامات خوبی که با همت شورا و شهرداری بابل در این دوره انجام شده است عملیات تصفیه خانه وسایت  

انجیلسی است که با پیگیری مداوم  اعضای شورای اسلامی شهر و شهرداری در دیدار با مسئولین و مدیران ارشد کشوری انجام گردیده که پیشرفت خوبی تاکنون داشته است.همچنین از دیگر اقدامات انجام شده استفاده از ظرفیت سرمایه گذاران در حوزه های مختلف شهری بخصوص در احیای ‌تالاب‌ ‌گل نیلوفر می باشد که اعضای شورای اسلامی شهر با برگزاری جلسات متعدد در حال پیگیری  این موضوع می باشند .

 

ابوالحسنی گفت:کارهای خوبی در بازار روز بابل در حال انجام است که می توان بعنوان ایجاد یک درآمد پایدار برای شهرداری محسوب شود .

در پایان خانم مرمر‌فیروزپور ، مهندس ‌احمدزاده‌عالمی، مهندس ‌سید‌مقیم‌مقیمی و ‌مهدی‌پورچالی  دیگر  اعضای حاضر در جلسه ضمن تبریک این روز گرامی به ‌خبرنگاران و ‌اصحاب رسانه شهرستان بابل از زحمات این عزیزان در اطلاع رسانی اقدامات ‌شورا و ‌شهرداری تقدیر و تشکر نمودند.