گزیــــده اخبــــار
صفحه اصلی/ اخبار/طی نشستی صمیمی مهدی پورچالی عضو شورای اسلامی شهر بابل از زحمات و خدمات امامقلی‌پور سرپرست بازار روز شهرداری بابل تقدیر نمودند./
کد محتوا : 843
تعداد
2019-08-06 10:58:59
طی نشستی صمیمی مهدی پورچالی عضو شورای اسلامی شهر بابل از زحمات و خدمات امامقلی‌پور سرپرست بازار روز شهرداری بابل تقدیر نمودند.


طی نشستی صمیمی مهدی پورچالی عضو شورای اسلامی شهر بابل از زحمات و خدمات امامقلی‌پور سرپرست بازار روز شهرداری بابل تقدیر نمودند.

 

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر بابل ، پورچالی در این دیدار با تشکر از زحمات شبانه روزی سرپرست بازار که با تمام توان در انجام امور ساماندهی بازار  فعالیت می کند ، اظهار داشت : یکی از مواردی که مورد تاکید بنده و همکاران محترم شورا بوده ساماندهی وضعیت بازار روز است که در سالهای گذشته به حال خود رها شده بود و امروز با تلاش و زحمات سرپرست بازار و همکاران ایشان شاهد تحول در وضعیت این بازار هستیم اگرچه تا رسیدن به شرایط آرمانی بازار هنوز فاصله داریم ، مطمئن هستیم با تلاش و حمایت مجموعه شهرداری در آینده ای نزدیک شاهد یکی از بهترین بازارهای استان بوده که ضمن ایجاد یک درآمد پایدار برای شهرداری ، شهروندان نیز با میل و رغبت به این بازار مراجعه و کسب و کار در آن رونق خواهد گرفت .

 

وی افزود : مجددا تاکید می کنم بابل به عنوان یکی از قطب های توانمند اقتصادی و مبادلات تجاری استان ظرفیت بسیار بالایی داشته که  ایجاد و ساماندهی اینگونه بازارها به پویایی و پیشرفت اقتصادی شهرستان کمک شایانی خواهد کرد.

صابرامامقلی‌پور نیز دراین دیدار ضمن تشکر از اعضای شورای اسلامی شهر  و سید مجتبی حکیم شهردار بابل ، به جهت حمایتهای همه جانبه بیان داشت : در تلاشیم که با  توجه و حمایت مدیران، بازار را به شرایط مطلوب و آرمانی برسانیم تا ضمن رفاه شهروندان کسبه شریف و محترم بازار از خدمات آن بهره مند گردند.