گزیــــده اخبــــار
صفحه اصلی/ اخبار/ اظهارات اعضای شورای اسلامی شهر بابل در خصوص عملکرد سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری بابل/
امام جمعه بابل : اقدام ارزشمند و شایان  شورا و شهرداری بابل که با مدیریت و تکیه بر توانمندی داخلی انجام شده است شایسته تقدیر است .

امام جمعه بابل : اقدام ارزشمند و شایان شورا و شهرداری بابل که با مدیریت و تکیه بر توانمندی داخلی انجام شده است شایسته تقدیر است .

مهندس رازجویان : پروژه پایش تصویری یک گام مهم و بزرگ در راستای حفظ و امنیت شهر و شهروندان است .

مهندس رازجویان : پروژه پایش تصویری یک گام مهم و بزرگ در راستای حفظ و امنیت شهر و شهروندان است .

رئیس شورای اسلامی شهر بابل: شهرداری می تواند با تکیه بر توانمندی و تخصص داخلی بسیاری از پروژه های شهری را با صرفه جویی چشمگیر و قابل توجه به سرانجام برساند.

رئیس شورای اسلامی شهر بابل: شهرداری می تواند با تکیه بر توانمندی و تخصص داخلی بسیاری از پروژه های شهری را با صرفه جویی چشمگیر و قابل توجه به سرانجام برساند.

 اختصاص ۵۰ درصد از منابع مالیات ارزش افزوده به شهرداری ها و دهیاریها

اختصاص ۵۰ درصد از منابع مالیات ارزش افزوده به شهرداری ها و دهیاریها

 فرامرز بوالحسنی :تملک زمین های فاز دوم کمربندی شرقی با شجاعت و همت شهردار و پیگیری اعضای شورای اسلامی شهر  به وقوع پیوست .

فرامرز بوالحسنی :تملک زمین های فاز دوم کمربندی شرقی با شجاعت و همت شهردار و پیگیری اعضای شورای اسلامی شهر به وقوع پیوست .

سیدمجتبی حکیم شهردار بابل:با عنایت  و همکاری  اعضای شورای اسلامی شهربابل  درآمد شهرداری  در ده ماهه اول سال جاری نسبت مدت مشابه به سال گذشته با افزایش چشمگیری همراه بوده است

سیدمجتبی حکیم شهردار بابل:با عنایت و همکاری اعضای شورای اسلامی شهربابل درآمد شهرداری در ده ماهه اول سال جاری نسبت مدت مشابه به سال گذشته با افزایش چشمگیری همراه بوده است

مهندس سیدمقیم مقیمی :باید به حق و حقوق نیروهای خدماتی بخصوص پاکبانهای محترم توجه ویژه شود.

مهندس سیدمقیم مقیمی :باید به حق و حقوق نیروهای خدماتی بخصوص پاکبانهای محترم توجه ویژه شود.

مهدی پورچالی :شهرداری انجام پروژه های شهری را جهت آگاهی شهروندان رسانه ای نماید .

مهدی پورچالی :شهرداری انجام پروژه های شهری را جهت آگاهی شهروندان رسانه ای نماید .

رئیس  کمسیون خدمات شهری شورا:با توجه به استقبال خوب شهروندان ، به موضوع  تفکیک زباله از مبدا توجه ویژه ای شود

رئیس کمسیون خدمات شهری شورا:با توجه به استقبال خوب شهروندان ، به موضوع تفکیک زباله از مبدا توجه ویژه ای شود

مهندس جواد بیژنی :شهرداری  موضوع حل معضل ترافیک را با توجه و جدیت بیشتر در دستور کار خود قرار دهد

مهندس جواد بیژنی :شهرداری موضوع حل معضل ترافیک را با توجه و جدیت بیشتر در دستور کار خود قرار دهد

کد محتوا : 891
تعداد
2019-10-01 04:27:23
اظهارات اعضای شورای اسلامی شهر بابل در خصوص عملکرد سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری بابل

مهندس واثقی:

با گرامیداشت یاد و نام شهدای اتشنشان بخصوص شهدای پلاسکو بیان داشت :شناسایی ساختمان های نا ایمن در سطح شهر بعنوان یک اقدام پیشگیرانه باید در راس  برنامه های آتشنشانی قرار گیرد .

در همین شهر بابل ساختمان های نا ایمنی وجود دارد که  معروف  به پلاسکوی دوم شده نظیر ساختمانی که در خیابان مدرس ساخته شده باید مورد اهتمام جدی دستگاههای متولی قرار گیرد.

مهدی پورچالی :

 لازم است ضمن تبریک و تقدیر از زحمات و خدمات شایان آتش نشانان فداکار، از پیگیری و تلاش خستگی ناپذیر سرپرست سازمان و همکارانشان که در این مدت کوتاه  عملکرد بسیار خوبی در حوزه بازسازی و بهسازی ایستگاه های عملیاتی و همچنین تجهیزات و خودروهای عملیاتی انجام شد  تشکر نموده و ضمن خدا قوت و دست مریزاد به این عزیزان امیدوارم با حمایت های همکاران و شهردار محترم با توجه به اینکه  سازمان در راستای ایمنی و امنیت شهروندان شریف خدمت می کند گام‌های موثری بر داریم.

مهندس  مقیمی:

 از زحمات همه اتشنشانان  به ویژه اتشنشانان شهر بابل که از جان خود میگذرند تا جان دیگران را نجات دهند   تقدیر و تشکر  می شود .

 نصب قرقره در ساختمان های بالای ۵ طبقه برای جابجایی مصدومین و ساکنین ساختمان در پیشنهاد شهرداری دیده و جدی گرفته شود.

مهندس شافعیان:

 از آتش نشان فداکار که در عملیات ها و حوادث پرخطر جان خود را به خطر انداخته و در راستای حفظ جان و مال شهروندان تلاش می نمایند تقدیر می شود 

قطعا با توجه به اینکه  سازمان آتش نشانی یک سازمان امدادی حساس می باشد که هم در راستای نجات جسم و جان و هم حفظ دارایی و اموال  شهروندان فعالیت می‌کند نیازمند توجه ویژه مسئولین امر می باشد.

مهندس جواد بیژنی :

ضمن تشکر از تلاش های همکاران در حوزه های مختلف عملکردی در سازمان آتش‌نشانی انتظار می‌رود این سازمان در حوزه اطلاع  رسانی عملکرد خود ،بهتر عمل نموده و همچنین از ظرفیت تبلیغات محیطی شهرداری در راستای آموزش شهروندان استفاده نماید.

مرمر فیروزپور :

کارشناسان سازمان در خصوص شناسایی مراکز تجاری و خدماتی خطرناک و شناسایی مشاغل و صنوف پرخطر در سطح شهر اقدام نموده و اخطارهای لازم را صادر نمایند‌.

 شهرداری نیز در خصوص اجرای قوانین ایمنی و آتش نشانی و آیین‌نامه‌های اجرایی در ساختمانهای بلند مرتبه اهتمام ویژه داشته و با اجرای دقیق آیین‌نامه های ساختمانی از بروز حوادث جبران‌ناپذیر جلوگیری نماید.

غفار آری :

 موضوع معیشت آتش نشانان بسیار جدی و ضروری می باشد و از اعضای محترم هیئت مدیره و شورای سازمان انتظار 
می رود به این بخش توجه ویژه داشته باشند.

 همچنین پیگیری های مجدانه خود را در خصوص نیازمندیهای سازمان داشته باشند ضمن آنکه توجه به نگهداری تجهیزات و ماشین آلات سازمان نیز ضروری می باشد.

مهندس احمدزاده عالمی :

زحمات نیروهای خدوم آتشنشانی که همیشه حافظ جان ومال مردم می باشندشایسته تقدیر می باشد.

امیدواریم با خدماتی که سازمان اتشنشانی ارائه می دهند شهروندان رضایتمند باشند ، امید داریم  تا بتوانیم با همکاری همکاران شورا و شهرداری سازمان آتشنشانی را به مرحله استاندارد خود برسانیم وکمبودهای این سازمان را جبران نماییم.