گزیــــده اخبــــار
صفحه اصلی/ اخبار/سرپرست سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری بابل:برای پیشبرد اهداف سازمان نیاز به حمایت و استفاده از ظرفیت و توان شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر می باشد و در این راستا دست یاری این عزیزان را به گرمی می فشاریم./
امام جمعه بابل : اقدام ارزشمند و شایان  شورا و شهرداری بابل که با مدیریت و تکیه بر توانمندی داخلی انجام شده است شایسته تقدیر است .

امام جمعه بابل : اقدام ارزشمند و شایان شورا و شهرداری بابل که با مدیریت و تکیه بر توانمندی داخلی انجام شده است شایسته تقدیر است .

مهندس رازجویان : پروژه پایش تصویری یک گام مهم و بزرگ در راستای حفظ و امنیت شهر و شهروندان است .

مهندس رازجویان : پروژه پایش تصویری یک گام مهم و بزرگ در راستای حفظ و امنیت شهر و شهروندان است .

رئیس شورای اسلامی شهر بابل: شهرداری می تواند با تکیه بر توانمندی و تخصص داخلی بسیاری از پروژه های شهری را با صرفه جویی چشمگیر و قابل توجه به سرانجام برساند.

رئیس شورای اسلامی شهر بابل: شهرداری می تواند با تکیه بر توانمندی و تخصص داخلی بسیاری از پروژه های شهری را با صرفه جویی چشمگیر و قابل توجه به سرانجام برساند.

 اختصاص ۵۰ درصد از منابع مالیات ارزش افزوده به شهرداری ها و دهیاریها

اختصاص ۵۰ درصد از منابع مالیات ارزش افزوده به شهرداری ها و دهیاریها

 فرامرز بوالحسنی :تملک زمین های فاز دوم کمربندی شرقی با شجاعت و همت شهردار و پیگیری اعضای شورای اسلامی شهر  به وقوع پیوست .

فرامرز بوالحسنی :تملک زمین های فاز دوم کمربندی شرقی با شجاعت و همت شهردار و پیگیری اعضای شورای اسلامی شهر به وقوع پیوست .

سیدمجتبی حکیم شهردار بابل:با عنایت  و همکاری  اعضای شورای اسلامی شهربابل  درآمد شهرداری  در ده ماهه اول سال جاری نسبت مدت مشابه به سال گذشته با افزایش چشمگیری همراه بوده است

سیدمجتبی حکیم شهردار بابل:با عنایت و همکاری اعضای شورای اسلامی شهربابل درآمد شهرداری در ده ماهه اول سال جاری نسبت مدت مشابه به سال گذشته با افزایش چشمگیری همراه بوده است

مهندس سیدمقیم مقیمی :باید به حق و حقوق نیروهای خدماتی بخصوص پاکبانهای محترم توجه ویژه شود.

مهندس سیدمقیم مقیمی :باید به حق و حقوق نیروهای خدماتی بخصوص پاکبانهای محترم توجه ویژه شود.

مهدی پورچالی :شهرداری انجام پروژه های شهری را جهت آگاهی شهروندان رسانه ای نماید .

مهدی پورچالی :شهرداری انجام پروژه های شهری را جهت آگاهی شهروندان رسانه ای نماید .

رئیس  کمسیون خدمات شهری شورا:با توجه به استقبال خوب شهروندان ، به موضوع  تفکیک زباله از مبدا توجه ویژه ای شود

رئیس کمسیون خدمات شهری شورا:با توجه به استقبال خوب شهروندان ، به موضوع تفکیک زباله از مبدا توجه ویژه ای شود

مهندس جواد بیژنی :شهرداری  موضوع حل معضل ترافیک را با توجه و جدیت بیشتر در دستور کار خود قرار دهد

مهندس جواد بیژنی :شهرداری موضوع حل معضل ترافیک را با توجه و جدیت بیشتر در دستور کار خود قرار دهد

کد محتوا : 893
تعداد
2019-10-01 04:43:52
سرپرست سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری بابل:برای پیشبرد اهداف سازمان نیاز به حمایت و استفاده از ظرفیت و توان شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر می باشد و در این راستا دست یاری این عزیزان را به گرمی می فشاریم.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر بابل به مناسبت ۷ مهرماه روزآتش‌نشانی وایمنی مهندس ولی‌الله نیازی‌فر سرپرست سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری بابل با حضور در صحن علنی شورا طی سخنانی اظهار داشت: سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری بابل با ۵ ایستگاه عملیاتی ۱۸ دستگاه خودروی عملیاتی سبک و سنگین و ۱۰۷ پرسنل در حال خدمت رسانی به مردم شریف شهرستان می باشد.

در حوزه آموزش درون سازمانی در ششماهه اول سال با استفاده از اساتید مجرب و مدرسین دانشگاه  آموزش های تخصصی  اعم از کمک‌های اولیه، آبرسانی، نحوه ی کنترل اضطراب و استرس در  مواجهه با حوادث ، نحوه مقابله با مواد شیمیایی،پدافند غیر عامل ، زنده گیری حیوانات و . . .  برای پرسنل آتش نشانی در راستای ارتقای سطح توان عملیاتی آتش نشانان برگزار گردید ضمن اینکه ی دوره مشاوره و روانشناسی برای خانواده آتش نشانان نیز برگزار شد. در حوزه آموزش عمومی و برون سازمانی نیز در شش ماهه نخست سال ۱۷ هزار و ۸۰۰ ساعت آموزش  برای اقشار مختلف مردم در سازمانها ، ادارات و نهادها ، مدارس و موسسات آموزشی و درمانی  مساجد و . . . در راستای ارتقای سطح اطلاعات شهروندان در حوزه پیشگیری و مواجهه با حوادث احتمالی برگزار گردید.

در حوزه عملیات در شش ماهه نخست امسال آتش نشانان  ۹۶۷ مورد عملیات انجام داده که  ۸۳۲ مورد آن در محدوده شهر و ۱۳۵ مورد آن در خارج از محدوده شهر انجام شد که طی این تعداد عملیات ۲۹۰ نفر از شهروندان توسط آتش‌نشانان نجات یافتند.

در حوزه پیشگیری نیز طی  بازدیدهای ایمنی کارشناسان سازمان از اماکن مختلف  در سطح شهر ۶۰ مورد اخطار ناایمن بودن ملک  صادر و ضمن ارائه به مالک در صورت نیاز به مراجع ذیصلاح نیز ارسال گردید.

با حمایت های شهردار محترم در حوزه نوسازی و بهسازی ایستگاه‌های ۱، ۲، ۳ و ۴ کارهای بسیار خوبی صورت گرفته است و ایستگاه های مزبور با توجه به استانداردهای مربوطه بازسازی و بهسازی گردید .با توجه به لزوم آمادگی جسمانی آتش نشانان باشگاه مجهزورزشی برای سازمان احداث گردید ضمن آن که در راستای ارتقای توان عملیاتی پرسنل آتش نشان در ارتفاع دیواره سنگ نوردی در سالن ورزشی سازمان نصب و تجهیزات مربوطه تهیه گردید.

در حال حاضر در ضلع شرقی شهر بابل  (محدوده بلوار امام رضا) و ضلع شمال شهر در (محدوده میدان بسیج و جمهوری) نیاز به راه‌اندازی ایستگاه آتش نشانی ضروری می باشد ضمن آنکه با توجه به ساخت و سازهای بلند مرتبه و ارائه مجوز ساختمانی توسط شهرداری سازمان در حال حاضر بایستی  مجهز به حداقل یک دستگاه خودروی نردبان دار بالای ۵۰ متر باشد .

ضمن تشکر از حسن توجه و دغدغه شهردار محترم ،رئیس و اعضای محترم شورا تاکید می گردد در جهت تحقق اهداف و چشم انداز آینده سازمان نیاز به حمایت، ظرفیت و توان شهردار اعضای محترم شورای اسلامی شهر می باشد که دست یاری این عزیزان را در این راستا به گرمی می فشاریم.