گزیــــده اخبــــار
صفحه اصلی/ اخبار/نطق اعضای شورای اسلامی شهربابل در پی شهادت سردار سپهبد شهید قاسم سلیمانی در شصتمین جلسه شورا سال ۹۸‍/
امام جمعه بابل : اقدام ارزشمند و شایان  شورا و شهرداری بابل که با مدیریت و تکیه بر توانمندی داخلی انجام شده است شایسته تقدیر است .

امام جمعه بابل : اقدام ارزشمند و شایان شورا و شهرداری بابل که با مدیریت و تکیه بر توانمندی داخلی انجام شده است شایسته تقدیر است .

مهندس رازجویان : پروژه پایش تصویری یک گام مهم و بزرگ در راستای حفظ و امنیت شهر و شهروندان است .

مهندس رازجویان : پروژه پایش تصویری یک گام مهم و بزرگ در راستای حفظ و امنیت شهر و شهروندان است .

رئیس شورای اسلامی شهر بابل: شهرداری می تواند با تکیه بر توانمندی و تخصص داخلی بسیاری از پروژه های شهری را با صرفه جویی چشمگیر و قابل توجه به سرانجام برساند.

رئیس شورای اسلامی شهر بابل: شهرداری می تواند با تکیه بر توانمندی و تخصص داخلی بسیاری از پروژه های شهری را با صرفه جویی چشمگیر و قابل توجه به سرانجام برساند.

 اختصاص ۵۰ درصد از منابع مالیات ارزش افزوده به شهرداری ها و دهیاریها

اختصاص ۵۰ درصد از منابع مالیات ارزش افزوده به شهرداری ها و دهیاریها

 فرامرز بوالحسنی :تملک زمین های فاز دوم کمربندی شرقی با شجاعت و همت شهردار و پیگیری اعضای شورای اسلامی شهر  به وقوع پیوست .

فرامرز بوالحسنی :تملک زمین های فاز دوم کمربندی شرقی با شجاعت و همت شهردار و پیگیری اعضای شورای اسلامی شهر به وقوع پیوست .

سیدمجتبی حکیم شهردار بابل:با عنایت  و همکاری  اعضای شورای اسلامی شهربابل  درآمد شهرداری  در ده ماهه اول سال جاری نسبت مدت مشابه به سال گذشته با افزایش چشمگیری همراه بوده است

سیدمجتبی حکیم شهردار بابل:با عنایت و همکاری اعضای شورای اسلامی شهربابل درآمد شهرداری در ده ماهه اول سال جاری نسبت مدت مشابه به سال گذشته با افزایش چشمگیری همراه بوده است

مهندس سیدمقیم مقیمی :باید به حق و حقوق نیروهای خدماتی بخصوص پاکبانهای محترم توجه ویژه شود.

مهندس سیدمقیم مقیمی :باید به حق و حقوق نیروهای خدماتی بخصوص پاکبانهای محترم توجه ویژه شود.

مهدی پورچالی :شهرداری انجام پروژه های شهری را جهت آگاهی شهروندان رسانه ای نماید .

مهدی پورچالی :شهرداری انجام پروژه های شهری را جهت آگاهی شهروندان رسانه ای نماید .

رئیس  کمسیون خدمات شهری شورا:با توجه به استقبال خوب شهروندان ، به موضوع  تفکیک زباله از مبدا توجه ویژه ای شود

رئیس کمسیون خدمات شهری شورا:با توجه به استقبال خوب شهروندان ، به موضوع تفکیک زباله از مبدا توجه ویژه ای شود

مهندس جواد بیژنی :شهرداری  موضوع حل معضل ترافیک را با توجه و جدیت بیشتر در دستور کار خود قرار دهد

مهندس جواد بیژنی :شهرداری موضوع حل معضل ترافیک را با توجه و جدیت بیشتر در دستور کار خود قرار دهد

کد محتوا : 946
تعداد
2020-01-06 07:05:52
نطق اعضای شورای اسلامی شهربابل در پی شهادت سردار سپهبد شهید قاسم سلیمانی در شصتمین جلسه شورا سال ۹۸‍

فرامرز ابوالحسنی :

با تاسف و تاثر شهادت بزرگمرد میدان جهاد و مبارزه مجاهد خستگی‌ناپذیر جبهه‌های جنگ با کفار و تروریست‌ها سردار سرافراز سپاه پاسداران انقلاب اسلامی سردار پاسدار سپهبد قاسم سلیمانی فرمانده دلاور قهرمان نیروی قدس را به محضر مقام معظم رهبری و ملت شریف ایران تسلیت و تعزیت عرض می نمایم.

امروز ابعاد گسترده شخصیتی این شهید عزیز در حال گسترش بوده و این نشان دهنده اثرگذاری شخصیتی ایشان می باشد و آثار آن سال‌های سال باقی خواهد ماند.

 اعتقاد راسخ دارم کشورمان پر از سلیمانی هاست و زهی خیال باطل که دشمنان بپندارند با شهادت سردار سلیمانی جبهه مقاومت افول نماید بلکه با پاسخ دندان شکن نشان خواهیم داد که مبارزه علیه تروریسم همچنان ادامه خواهد داشت.

مهندس شافعیان 
 
شهادت سردار دلها فرمانده دلیر جبهه مقاومت را پیشگاه حضرت ولیعصر(عج)  و مقام معظم رهبری و ملت شریف و شهیدپرور ایران اسلامی تبریک و تسلیت عرض مینماییم.
 قطعاً ملت شریف ایران و کشورهای محور مقاومت آرمان‌های جاودان و روحیه استکبارستیزی آن عزیز را سرلوحه خود قرار خواهند داد.

مهندس سیدمقیم مقیمی:

سردار عزیز  سلیمانی به واقع وتعبیر خودشان سرباز میهن و ولایت بوده اند که آسایش و عزت امروز کشور ما به دلیرمردی ها ،فداکاری‌ها و جانفشانی های  این شهید بزرگ و همرزمان ایشان مدیون است،شهادت مظلومانه ایشان تداعی کننده شهادت باب الحوائج ابوالفضل العباس (ع) است که به مانند اربابش مظلومانه جان داد .

با افتخار اعلام می کنم کسی جرات رویارویی با سردارسلیمانی را نداشته و تاریخ نشان داد که در هر جنگی که وی حضور داشت دشمنان شکست سختی را متحمل شدند و سرانجام سردار سلیمانی در اقدام بزدلانه آمریکای جنایتکار به فیض رفیع شهادت نائل آمد.

امروز ایران عزیزی را از دست داده که مایه افتخار ،اقتدار ،آرامش وپرچمدار نظام مقدس جمهوری اسلامی بوده است.

مهدی پورچالی:

سردارسلیمانی مصداق بارز مردخدایی بودن است که در دل همه ی انسانهای آزاده رسوخ نموده و سردار دلها لقب گرفته است امید راسخ داریم عن قریب فرزندان غیور ملت در نیروهای مسلح انتقام سختی که وعده صادق رهبر عزیزمان است را خواهند گرفت.

مهندس جوادبیژنی :

راز محبوبیت فراگیر سردارسلیمانی در این بود که فارغ از جنجال‌های سیاسی و بازی‌های جناحی ، خالصانه برای امنیت این مرز و بوم جانفشانی می‌کرد .
سردار سلیمانی نماد اقتدار ایران‌زمین بود .
هر چند که فقدان این مرد بزرگ زخمی جانکاه بر قلب هر ایرانی وطن‌پرست نشاند ولی مرگ سرخش چراغ روشنی شد برای همه رهپویان مسیر خدمتگزاری به ایران عزیز .

مهندس احمدزاده عالمی:

سردار رشید اسلام و فرمانده دلاور سپاه سپهبد شهید قاسم سلیمانی جهادگری مقتدر  در جبهه مقاومت بوده و نماد عشق ، احساس ،عاطفه و مظهر اخلاق و ادب بود .
این جنایت وحشیانه را محکوم نموده و معتقدیم  پرچم برافراشته سردار قهرمان به دست #سلیمانی های جبهه مقاومت در اهتزاز باقی خواهد ماند.


مرمر فیروزپور :

صحبت کردن و سخن گفتن از این مرد بزرگ کاری بسیار سخت و دشوار است
عروج واژه ای حقیر برای مقام رفیع انسانهای مجاهدی است که با تیر شقی ترین دشمنان اسلام آسمانی می شوند.
 پرچم مبارزه سردار سلیمانی بر زمین نمی ماند و با صلابت تر از همیشه برافراشته خواهد ماند.

در پایان اعضای شورای اسلامی شهربابل ضمن محکوم نمودن اقدام رذیلانه و بزدلانه دولت تروریست پرور امریکا ،خواستار انتقامی سخت از عاملان شهادت سپهبدحاج قاسم سلیمانی شدند.